Dezinfekcijas līdzeklis EF PRO

ĀTRI

Ekspozīcijas laiks – 60 sekundes!

EFEKTĪVI

99,9999% patogēnu nogalināšanas rādītājs!

EKONOMISKI

Cena, kas patīkami pārsteidz!

RAŽOTS LATVIJĀ

Izmantojot pasaulē atzītākās iekārtas un metodoloģiju

EF PRO


Virsmu, gaisa un ūdens dezinfekcijas līdzeklis, kas nodrošina augstu patogēnu nogalināšanas rādītāju 99,9999%. EF PRO izmantošana samazina nepieciešamību izmantot tradicionālos dezinfekcijas līdzekļus, kuru izmantošana ietekmē dabu un cilvēkus.

EF PRO sastāvā esošā aktīvā viela − no nātrija hlorīda elektrolīzes procesā ģenerēts aktīvais hlors (pasaulē pazīstams arī kā hipohlorskābe (HOCl)) ir viens no pasaulē efektīvākajiem dezinfekcijas līdzekļiem, kas ir identisks cilvēka balto asinsķermenīšu radītajam aizsardzības mehānismam pret jebkura veida patogēniem.

EF PRO ne tikai nogalina patogēnus, tas ievērojami samazina patogēnu atkārtotu rašanos.

Placeholder
Drošības
+0%
līmenis

efektivitāte pret
0.9999%
patogēniem

samazināta par
0%
procedūru sarežģītība


Zinātnes ieguldījums

ECO Forte ražotajā dezinfekcijas līdzeklī EF PRO tiek izmantots mākslīgi sintezēts cilvēka ķermeņa radīts aizsardzības līdzeklis cīņai pret jebkura veida patogēniem – hipohlorskābe jeb no nātrija hlorīda elektrolīzes procesā ģenerēts aktīvais hlors (HOCl).

Maksimāla efektivitāte

Mēs vienmēr tiecamies sasniegt maksimālu rezultātu. Cīņā ar patogēniem mēs varam sasniegt 99,9999% iznīcināšanas rādītāju.

Izpēte un attīstība

Visu mūsu risinājumu pamatā ir desmitiem gadu ilgas izpētes rezultāti, produkti un risinājumi tiek testēti, lai sniegtu maksimālu ieguvumu mūsu klientiem.

EF PRO pielietojuma iespējas

Image

Pārtikas ražošanā

Image

Putnkopībā, lopkopībā

Image

Medicīnas iestādēs

Image

Mājās, dzīvokļos

Image

Sabiedriskās vietās

Atbilstība

“Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs” ir apstiprinājis EF PRO kā dezinfekcijas līdzekli un piešķīris tam biocīda inventarizācijas numuru LV15062016/4871 un EF PRO ir atļauts izmantot kā dezinfekcijas līdzekli no 1. līdz 5. produkta veidam

Pielietojums

EF PRO ir izmantojams cilvēka higiēnai; Virsmu dezinfekcijai medicīnā, veterinārijā, pārtikas ražošanā, sabiedriskās vietās, mājās; Veterinārajā higiēnā; Pārtikas un dzīvnieku barības apstrādes procesā; Dzeramā ūdens sagatavošanai.

Sertifikācija

Izmantotais biocīds ir iekļauts ECHA datu bāzē, kas apliecina atbilstību stingrākajiem kvalitātes standartiem. Visas ECO Forte izmantotās iekārtas ir ražotas atbilstoši ISO 9001 standarta prasībām.

Lai uzzinātu vairāk par iespējām, ko sniedz mūsu piedāvātie līdzekļi un risinājumi, sazinieties ar mums jebkurā laikā!Dezinfekcijas līdzeklis EF PRO ir izstrādāts par pamatu ņemot cilvēka ķermeņa izstrādāto dabisko aizsardzību pret mikroorganismiem. Ievainojot cilvēka ādu, organisms dod komandu baltajiem asinsķermenīšiem aizstāvēties pret iespējamo infekciju. Balto asinsķermeņu galvenais ierocis cīņā pret infekcijām izstrādātā viela, ar kuras palīdzību tiek nogalināti visi nevēlamie mikroorganismi, ir hipohlorskābe. ECO Forte piedāvātā dezinfekcijas līdzekļa EF PRO pamatā ir identiska viela tai, ko ražo cilvēka organisms.

Vairāk informācijas

EF PRO sastāvā esošo aktīvo vielu – no nātrija hlorīda elektrolīzes procesā ģenerētu aktīvo hloru (hipohlorskābi) – medicīnā izmanto jau kopš 19. gadsimta, tomēr līdz šim galvenais izaicinājums bija saglabāt aktīvo sastāvdaļu, jo vidē tā ļoti ātri sadalās un pārvēršas par ūdeni. ECO Forte piedāvātais dezinfekcijas līdzeklis ir unikāls ar to, ka ir izdevies panākt tādu stabilitāti, kas ļauj nodrošināt efektivitāti vismaz 1 gadu.

Uzzināt tieši par jūs interesējošu risinājumu

Droši sazinieties ar mums, lai saņemtu informāciju par to, kā mēs varam Jums palīdzēt!