Dezinfekcija

Mēs nodarbojamies ar visaptverošu dezinfekciju, ir maksimāli efektīva un balstīta uz cilvēka imūnsistēmas zinātnisko pētījumu atklājumiem. Tas ir būtiski, jo ir ķīmiski līdzekļi, kas var nodarīt lielāku kaitējumu cilvēkam nekā mikrobi.

Mūsu līdzšinējā pieredze balstās uz :


 • 1) Esošajiem līgumiem ar privātajiem, valsts un starptautiskiem uzņēmumiem;

  2) Nepārtrauktu izpēti un attīstību;

  3) Regulāru sniegto pakalpojumu efektivitātes pārbaudi;

  4) Profesionāli apmācītiem darbiniekiem;

  5) Spēju atrisināt Jūsu dezinfekcijas izaicinājumus, higiēnas prasību nodrišināšanu.

 • ECO Forte vīriņš

Mēs neapstājamies pie sasniegtā,
mēs turpinam veikt izpēti mūsu esošajiem produktiem un sekojam līdzi pieprasījumam, lai klientiem spētu sniegt pašus efektīvākos risinājumus problēmai.

 • Pielietojums

  EF PRO ir izmantojams cilvēka higiēnai; Virsmu dezinfekcijai medicīnā, veterinārijā, pārtikas ražošanā, sabiedriskās vietās, mājās; Veterinārajā higiēnā; Pārtikas un dzīvnieku barības apstrādes procesā; Dzeramā ūdens sagatavošanai.

 • Atbilstība

  “Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs” ir apstiprinājis EF PRO kā dezinfekcijas līdzekli un piešķīris tam biocīda inventarizācijas numuru LV31052017/4272 un EF PRO ir atļauts izmantot kā dezinfekcijas līdzekli no 1. līdz 5. produkta veidam.

 • Sertifikācija

  Izmantotais biocīds ir iekļauts ECHA datu bāzē, kas apliecina atbilstību stingrākajiem kvalitātes standartiem. Visas ECO Forte izmantotās iekārtas ir ražotas atbilstoši ISO 9001 standarta prasībām.

Dezinfekcijas līdzeklis sasniedz līdz pat
0.9999%
patogēnu iznīcināšanas rādītāju

Eco Forte pamata darbības virzieni

Lauksaimniecība

Pārtikas ražošana

Medicīnas organizācijas

Izglītības iestādes

Viesnīcas

ECO Forte dezinfekcijas līdzekļi

ECO Forte ražotie profesionālie dezinfekcijas līdzekļi, kurus var iegādāties ar preču zīmi EF PRO, kuru viena no būtiskākajām sastāvdaļām ir mākslīgi sintezēts cilvēka ķermeņa radītais aizsardzības līdzeklis – hipohlorskābe jeb no nātrija hlorīda elektrolīzes procesā ģenerēts aktīvais hlors. Šo vielu medicīnā izmanto jau kopš 19. gs., bet līdz šim galvenais uzdevums bija saglābāt šīs vielas aktivitāti, jo nonākot vidē tā ļoti ātri sadalās dabai nekaitīgās sastāvdaļās – ūdenī un sālī.
Savukārt ECO Forte ražotie dezinfekcijas līdzekļi ir unikāli, jo mums ir izdevies panākt, ka šī viela spēj saglabāties un nodrošināt efektivitāti vismaz 1 gadu.

Kāpēc Eco Forte?

ECO Forte tika radīta ar domu par visaptverošu dezinfekcijas risinājumu. Mēs bijām vairākkārt saskārušies ar problēmu, ka netiek nodrošināts tāds tīrības līmenis, kādu mēs vēlētos. Aptaujājot potenciālos klientus, mēs konstatējām, ka esošie dezinfekcijas līdzekļi ir vai nu bīstami un sarežģīti izmantošanā, vai arī to iedarbība nav pietiekoša.

ECO Forte pielieto plašu tehnoloģiju, risinājumu un partneru pieredzes klastu, ļaujot klientiem sasniegt vēlamos aizsardzības pret patogēniem līmeņus.
EF Pro iedarbība ir gan fungucīda, baktericīda, sporicīda, tajā pašā laikā absolūti nekitīga dabai, cilvēkiem un dzīvniekiem.

Klientu klupšanas akmens

Daudzi uzņēmumi bieži iegulda nozīmīgus resursus produkta virzībā. Visiem klientiem kvalitāte ir ļoti būtisks faktors, kas liek viņiem pieturēties pie jūsu ražotās produkcijas vai sniegtā pakalpojuma, bet paradokss ir tas, ka atliek tikai ar vienu gadīumu saskaroties ar zemas kvalitātes produktu, lai patērētais sāktu iegādāties cita uzņemuma ražoto produktu vai izvēlēties citu pakalpojuma sniedzēju.

Risinājums

Nepieciešams laicīgi veikt sagatavošanās pasākumus, lai problēma tiktu atrisināta vēl pirms tā ir iestājusies. Ja jūs nodrošināsiet atbilstošu vidi, ievērojami samazināsies jebkuri apdraudējuma riski.
ECO Forte eksperti ir spējīgi sniegt jums praksē pierādītus dabiskus tīrīšanas un dezinfekcijas līdzekļus un risinājumus, kas sniedz drošību personālam, klientiem un vienlaicīgi nodrošina produktu kvalitāti.

Uzzināt tieši par jūs interesējošu risinājumu

Droši sazinieties ar mums, lai saņemtu informāciju par to, kā mēs varam Jums palīdzēt!