Pārtikas ķēdes augšgalā


Pārtikas ražošanā viens no lielākajiem izaicinājumiem ir tīrība. Pat visperfektākajos ražošanas apstākļos, pārtika pati var radīt jaunu baktēriju izplatīšanās perēkli. Dezinfekcija pārtikas ražošanā ir arī diezgan liels izaicinājums, jo ir jāievēro nekskaitāmas likumdošanas prasības, jāatbilst HACCP izvirzītajām normām, jāiekļaujas standartu izvirzītajām prasībām.
Tāpat kā lielākajai daļai cilvēku, ECO Forte darbiniekiem, viņu ģimenes locekļiem, draugiem un apkārtējiem cilvēkiem rūp, lai pārtika, ko mēs iegādājamies būtu maksimāli augstas kvalitātes un droša.

ECO Forte piedāvātie industriālie dezinfekcijas risinājumi jau ir guvuši panākumus pasaulē. Ļoti daudzi pārtikas ražošanas uzņēmumi ir izvēlējušies šos risinājumus, lai nodrošinātu tīrību, drošību un ilgstošu dezinfekcijas efektu.

Placeholder

Pilns cikls

ECO Forte dezinfekcijas risinājums pārtikas ražošanā ietver pilnu aizsardzības ciklu, lai nodrošinātu augstas kvalitātes un drošu pārtikas produktu piedāvājumu gala patērētājiem.

Aizsardzība soli pa solim


Mēs esam padomājuši, izstrādājuši un tagad piedāvājam dezinfekcijas risinājumus pilnīgi visai pārtikas ražošanas ķēdei.

Audzēšana


Iespēja samazināt produktu inficēšanos sākas jau pašā sākotnējā stadijā. Mēs nodrošinām maksimāli tīru vidi visiem lauksaimniecības procesiem.


 • Putnkopība
 • Lopkopība
 • Dārzeņu audzēšana

Pārstrāde


Pārtikas produkcija ir pakļauta vislielākajam riskam tieši pārstrādes procesa laikā, tāpēc esam gatavi nodrošināt dezinfekciju


 • Piegāde
 • Pārstrāde
 • Ražošana

Gala patēriņš


Pārtikas ķēdes redzamākajā daļā mēs nodrošinām gan atbilstību vispārējām higiēnas prasībām, gan varam paildzināt produktu dzīves ciklu.


 • Veikali
 • Restorāni
 • Uzglabāšana

Mūsu piedāvāto efektīvo dezinfekcijas tehnoloģiju kopums var sniegt ievērojamu uzlabojumu efektu pārtikas sektoram:

 • Efektīva dezinfekcija – ECO Forte piedāvātais dezinfekcijas risinājums efektīvi cīnās pret visām zināmajām problemātiskajām baktērijām pārtikas nozarē – listēriju, salmonelozi, e.coli (ieskaitot e.coli-027), kampilobakteriozi un citām.
 • Produktu dzīves cikla pagarināšana – pārtikas produktiem, kas pasargāti no baktērijām ir iespējams pagarināt dzīves ciklu pat par 5 dienām. Pretstatā pierastajai ķīmiskai apstrādei, ar EF Pro apstrādāti produkti ir absolūti droši cilvēkiem lietošanai uzturā.
 • Protams, svaigu produktu piedāvājums klientiem var sniegt arī papildus ieguvumus pārtikas nozarē – uzlabot klientu lojalitāti, samazināt atkritumu apjomu, uzlabot peļņas rādītājus.

Individuāla pieeja

Mēs skaidri apzināmies, ka nav divu vienādu pārtikas ražošanas uzņēmumu. Katram uzņēmumam ir savas īpatnības, telpu izvietojums, tehnoloģijas, loģistikas ķēdes un citas īpašības.
Mūsu vadošie eksperti no Latvijas, Anglijas, Igaunijas un citām valstīm ir gatavi palīdzēt izstrādāt individualizētu projektu, kas atbilstu tieši izvirzītajām vajadzībām. ECO Forte darbinieku pieredze var sniegt Jums arī papildus ieguvumus, piemēram, mēs labprāt izteiksim idejas, kas var palīdzēt vēl vairāk uzlabot Jūsu biznesu.

Būtiskākās īpašības

Pilns cikls

Mūsu piedāvātais dezinfekcijas risinājums ir pielietojams gan sākotnējā, gan pārstrādes procesā, gan pirmsiepakošanas stadijā

Vispārējās vides uzlabošanās

Tiek uzlabota darba vide, nodrošinot pilnu aizsardzību pret patogēniem visā uzņēmumā

Apstiprināta iedarbība

Mūsu risinājuma efektivitāti apliecina neskaitāmi pētījumi. Iespējams veikt arī testēšanu Jūsu uzņēmumā

Procedūru atvieglošana

Tā kā vairs netiek izmantoti kaitīgie ķīmiskie produkti, ievērojami iespējams atvieglot procedūras

Kvalitātes sistēmas

Pateicoties uzlabotai aizsardzības sistēmai pret mikrobioloģisko piesārņojumu un biofilmas rašanos, iespējams HACCP ietvaros nodrošināt kvalitātes sertifikācijai atbilstošu produkciju

Pilna aizsardzība

Mūsu risinājumi aizsargā pret sēnītēm, sporām pelējumu, baktērijām, vīrusiem

Izmaksu samazināšanās

Dezinfekcija pārtikas ražošanā kļūst ekonomiski izdevīgāka

Peļņas palielināšana

Produktiem iespējams ievērojami paildzināt glabāšanas laiku

Uzzināt visus jaunumus: