Izaicinājumi vides nodrošināšanā medicīnā

"Smagie" ķīmiskie līdzekļi ir bīstami ne tikai patogēniem, bet arī ārstiem un personālam!
Dezinfekcijas līdzekļu apjoms ir saistīts ar finansējumu, iepirkumiem un sarežģītām procedūrām.
Klasiskie dezinfekcijas līdzekļi ir iedarbīgi ļoti šaurā spektrā un katram no tiem ir savas blaknes.

Pateicoties ECO Forte dezinfekcijas risinājumiem, medicīnas organizācijām - slimnīcām, poliklīnikām, ģimenes ārstiem, zobārstniecības klīnikām un privātpraksēm tagad ir iespēja efektīvi, ekonomiski un ilgtspējīgi nodrošināt sev un saviem pacientiem drošus apstākļus

Ko var dot ECO Forte?

Image
Dezinfekcijas līdzekli, kas ir maksimāli efektīvs cīņā pret jebkura veida patogēniem, tai skaitā MRSA, E-Coli un citiem.
Image
Iespēju personālam vienmēr nodrošināt augstāko aizsardzības līmeni pret jebkura veida patogēniem.
Image
Izvēloties ECO Forte piedāvātos risinājumus iespējams iegūt dezinfekcijas līdzekli "neierobežotā" apjomā 24/7 režīmā.

Dezinfekcijas risinājumi medicīnas organizācijam


ECO Forte dezinfekcijas līdzekļi spēj atrisināt vairākus klupšanas akmeņus medicīnas jomā. Tas ir labakais veids kā preventīvi novērst patogēnu izplatību ilgtermiņā un novērst infekciju uzliesmojumus. Mūsu piedāvātais dezinfekcijas risinājumu un produktu klāsts ir īpaši izstrādāts, lai cīnītos ar bīstamiem un dzīvību apdraudošiem patogēniem tieši medicīnas iestādēs.

Bīstamās ķimikālijas

Laika posmā no 1960. līdz 70. gadiem, tika izmantoti jauni biocīdi kā ierocis pret mikroorganismiem, kas bieži vien bija nepietiekami izpētīti un nebija novērtēta to ietekme uz vidi. 1980. gadā, tika pierādīts, ka lielākā daļa smago ķīmisko savienojumu izraisa nopietnu bioloģisko un vides kaitējumu, lielā mērā to ķimikāliju izmantošanu aizliedza, lai gan dažas palika, piemēram, formaldehīds un tā atvasinājumi. Piemēram, izmantojot formaldehīdu pastāv varbūtība, ka līdzeklis var izraisīt astmu un vēzi. Spirta izmantošana roku dezinfekcijā arī neko labu nedod ādai, jo tā jau īsā laika periodā sāk sprēgāt.

ECO Forte efektīvā dezinfekcija


ECO Forte ir aktīvi iesaistīta hipohlorskābes jeb no nātrija hlorīda elektrolīzes procesā iegūta aktīvā hlora pētījumos, kas ir aizstājējs hloram, spirtam un citām bīstamām ķimikālijām, kas tiek izmantotas dezinfekcijai. Iegūti neskaitāmi laboratoriski apstiprinājumi, ka hipohlorskābe nav kancerogēna vai mutogēna, savukārt, hlora savienojums ar bioloģisko materiālu tīrā veidā rada bīstamus kancerogēnus vai blakusparādības, kas neļauj plaši izmantot šīs vielas drošības apsvērumu dēļ vai vides aizsardzības apsvērumu dēļ.

Tāpat pierādīts, ka hipohlorskābe ir vairāk nekā 100 reizes efektīvāka par spirtu, hipohlorītu un citiem plaši pazīstamiem ķīmiskiem līdzekļiem.

Balstoties uz izpētes rezultātiem, ECO Forte uzsāka dezinfekcijas līdzekļa EF PRO ražošanu Latvijā.

ECO Forte hipohlorskābe

Dezinfekcijas līdzekli EF PRO var izmantot virsmu, gaisa un dzeramā ūdens dezinfekcijai. Hipohlorskābi var pielietot gan pacientu, gan ārstu klātbūtnē, tai nav izteiktas smaržas, ekspozīcijas laiks ir tikai 60 sekundes, pēc hipohlorskābes izmantošanas nepaliek paliekvielu.

Hipohlorskābes priekšrocības

Hipohlorskābe bioloģiski noārdās, tāpēc nav kaitīgs videi vai ūdens organismiem. ECO Forte pieredze un izmantotās tehnoloģijas ļauj saglabāt hipohlorskābes efektivitāti pat 18 mēnešus. Hipohlorskābe ir:

 1. Virucīds
 2. Baktericīds
 3. Mīkobaktericīds
 4. Fungicīds
 5. Sporicīds

Hipohlorskābes pielietojums medicīnas iestādēs


 • Cietu virsmu apstrāde
 • Roku dezinfekcija
 • Instrumentu apkope
 • Endoskopu tīrīšana un iekārtu mazgāšana
 • Ūdens attīrīšana krātuvēm un cauruļvadiem
 • Primārai un sekundārai dezinfekcijai
 • Podiatrija
 • Radioloģija
 • Gultu un ratiņkrēslu mazgāšana
 • Veļas pirmsapstrāde un pēcapstrāde
 • Sausā miglošana gaisam
 • Bioplēves noņemšana

Mūsu piedāvātie dezinfekcijas risinājumu neirobežojas ar šeit minētajiem. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk par iespējām, ko varam sniegt ārstiem, māsiņām un medicīnas organizācijām kopumā!

Uzzināt tieši par jūs interesējošu risinājumu

Droši sazinieties ar mums, lai saņemtu informāciju par to, kā mēs varam Jums palīdzēt!