Kad katra sekunde ir svarīga


Mēs, Eco Forte, zinam, ka tīrība ātrās palīdzības transportā ir ļoti būtiska, dezinfekcija ir nepieciešama pēc katra klienta, bet bieži vien mēdz būt tā, ka laiks ir ļoti ierobežots. Eco Forte ir risinājums, kas noņems jūsu raizes un veiks pilnu transporta dezinfekciju ātrāk kā 20 minūšu laikā!

Darbība

Mūsu aparatūra tiek uztādīta ātrās palīdzības transporta līdzeklī , ka ir principā piemērots jebkuram transporta līdzeklim, kurā ir nepieciešamība iznīcināt patogēnus. Atliek tikai ieslēgt iekārtu un dezinfekcija var sākties!

ECO Forte piedāvātā risinājuma būtiskākās īpašības:

Ieguvumi

Salīdzinot ar citiem miglošanas risinājumiem, ECO Forte piedāvātais ļauj transportu izmantot uzreiz pēc dezinfekcijas veikšanas. Tādējādi medicīnas personāls bez apdraudējuma var uzsākt darbu uzreiz, nav nepieciešams izmantot personiskās aizsardzības līdzekļus bez papildus nepieciešamības. Īpašos gadījumos, dezinfekciju var veikt pat pārbrauciena laikā no viena pacienta pie otra.

  • Eco Forte līdzeklis ir unikāls ar to, ka tas nekaitē pat vissmalkākajām iekartām, kas atrodas ātrās palīdzības transportā.
    Tas dezinficē:

    1. Gaisu
    2. virsmas
    3. Piekļūst cilvēkam nesasniedzamās vietās.
  • Līdzeklis, kas tiek pielietots ir drošs gan cilvekiem, gan dzīvniekiem, gan augiem, līdz ar to ir iepējams dezinficēt telpu braucienu laikā.
Nogalina
0,9999%
patogēnu
Drošs
0%
Tikai
0 min
minūtes

Uzzināt tieši par jūs interesējošu risinājumu

Droši sazinieties ar mums, lai saņemtu informāciju par to, kā mēs varam Jums palīdzēt!