Dezinfekcijas risinājumi viesnīcām


Kā klienti izvēlas viesnīcu? Kritēriju ir daudz, tomēr divi būtiski faktori ir drošība un tīrība. ECO Forte piedāvātie dezinfekcijas risinājumi viesnīcām sniedz iespēju paaugstināt šos rādītājus vēl nebijušā līmenī.

Kā viesnīcām gūt papildus ieguvumus no sadarbības ar ECO Forte? Nordošinot klientiem papildus drošību, atvieglojot darbu savam personālam un apzinoties, ka tiek celta pakalpojuma kvalitāte!

Drošs pirmais pieskāriens


Un ari visi turpmākie pieskārieni virsmām un objektiem viesnīcā var tikt padarīti pilnīgi droši, izmantojot ECO Forte plašo dezinfekcijas risinājumu viesnīcām klāstu.

Placeholder

Risinājumu klāsts

Placeholder

Droši un efektīvi līdzekļi

ECO Forte piedāvātie dezinfekcijas līdzekļi ir pilnīgi droši izmantošanai sabiedriskās telpās. Veicot dezinfekciju nav nepieciešams izmantot personiskās aizsardzības līdzekļus vai papildus vēdināt telpas.

ECO Forte piedāvātie dezinfekcijas līdzekļi ir pilnīgi ekoloģiski, to izmantošanai nav nepieciešams veikt darbinieku papildus apmācību. Piedāvāto līdzekļu izmantošana ir iespējama:

 • Numuros
 • Restorānos un bāros
 • Koplietošanas telpās
 • Sporta zālēs
 • Baseinos
 • Principā – visur!

Vēlaties demonstrāciju?

Mēs labprāt parādīsim un pierādīsim efektivitāti!


Automatizācija

Mēs piedāvājam iespēju maksimāli samazināt darbinieku iesaisti dezinfekcijas veikšanai. Automātiskās dezinfekcijas risinājumi viesnīcām sniedz iespēju ļaut darbu paveikt iekārtām, tādējādi uzlabojot darbinieku efektivitāti.


Placeholder

ECO Forte piedāvātās automātiskās dezinfekcijas iekārtas palīdz veiksmīgi veikt viesnīcu numuriņu pilnu tīrīšanu. Noslēdzošajā fāzē ieslēdzot iekārtu, iespējams panākt, ka numuriņā tiek dezinficēts gaiss un virsmas. Tādējādi tiek sasniegts maksimāls rezultāts.
Veicot numuru vai citu telpu dezinfekciju, nav nepieciešams atbrīvot telpas no tehnikas, pateicoties izmantotajai tehnoloģijai, kas ir droša visa veida elektronikai, tehnikai un virsmām.

Placeholder

Rādītāju kontrole

Kā pierādīt viesnīcas viesiem, ka tik tiešām ir veikta pilnvērtīga dezinfekcija? Vai tiešām norāde uz lapiņas ir pietiekošs pierādījums? Vai apkalpojošais personāls savus pienākumus ir paveicis atbilstoši izvirzītajiem kritērijiem?

Atbildes uz šiem jautājumiem sniegs ECO Forte piedāvātais dezinfekcijas kontroles risinājums, kas vienkāršā veidā ļauj pārbaudīt mikrobu daudzumu uz virsmām.

Izmantojot ATP testeri, pārbaude notiek 15 sekunžu laikā, rezultāti tiek saglabāti datu bāzē. ATP testera ekrānā ir redzams saraksts ar vietām, kurās jāveic mērijumi, attiecīgi ievērojami atvieglojot mērījumu izdarīšanu. Atbilstoši mērījumu rezultātiem, iespējams izstrādāt optimālu telpu dezinfekcijas plānu.

ATP testera funkcionalitāte sniedz sekojošas tīrības pārbaudes iespējas:

 • Monitorējamo vietu plānošana
 • Pārbaudāmās vietas attainošana uz displeja
 • Rezultātu saglabāšana datu bāzē

Papildus mārketinga iespējas

Izmantojot ECO Forte dezinfekcijas risinājumus viesnīcām rodas iespēja papildināt savas mārketinga aktivitātes, piedāvājot klientiem papildus drošības sajūtu.
Kā nekā drošības un tīrības sajūta ir tie faktori, kurus klienti ļoti novērtē apmeklējuma laikā.
Tā kā ECO Forte piedāvāto risinājuma klāstā ir tīrības monitoringa sistēma, tad iespējams arī klientiem pierādīt, ka viesnīca ne tikai reklamē, bet arī realizē pilnas drošības pasākumus.

 • Variants kā reklamēt viesnīcu
 • vēl viena iespēja kā reklamēt savu viesnīcu