Lauksaimniecība

Industriālā mājlopu audzēšana ir uzskatāma kā ražošana, kur liels skaits dzīvnieku tiek audzēti kopā ierobežotā telpā. Tās ir lieliska vide baktērijam, sporām, pelējumam, sēnītēm un vīrusiem, lai strauji attīstītos. Dzīvnieki spēj tikt galā ar šiem mikroorganismiem brīvā dabā, bet industriālā vidē pakāpeniski baktērijas un vīrusi vairosies, neatgriežami, negatīvi ietekmējot dzīvnieku attīstību. Rezultātā palielinās risks saslimt un līdz ar to paaugstinās miršanas statistika.
Mūsu līdzekļi ir absolūti droši gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem, gan augiem, nesaturot nekādas ķimikālijas, bet tai pašā laika maksimāli efektīvi. Mes piedāvājam efektīvus risinājumus jūsu problēmām lauksaimniecības nozarē.
Mēs varam palīdzēt atrisināt jūsu raizes par infekcijas vīrusiem, mūsu līdzekļi un dezinfekcijas risinājumi maksimāli pasargā dzīvniekus no slimību uzliesmojumiem, kuru sekas var neatgriezeniskas.

ECO Forte darbība lauksaimniecībā

Cūkkopība

Putnkopība

Pienkopība

Cūkkopība


Infekcijas kontroles institūciju pētijumi norāda, ka klupšanas akmens atkārtotām slimībām, ir vide kurā cūkas dzīvo.
Tīrīšanas režīms un pareizas procedūras ir galvenajie faktori, kas kavē patogēnu izplatīsanos audzētavās un aizsargā dzīvniekus.

ECO Forte piedāvātie dezinfekcijas risinājumi un līdzekļi samazina toksiskās emisijas, kas ļauj gūt lielus ieguvumus salīdzinot ar tradicionālām metodēm.

Mēs varam palīdzēt atrisināt jūsu raizes par infekcijas vīrusiem, mūsu līdzekļi maksimāli pasargā dzīvniekus no slimību uzliesmojumiem, kuru sekas ir neatgriezeniskas, piemēram, no Āfrikas cūku mēra apdraudējuma.

Cūku ražotāji nepārtraukti meklē veidus kā uzlabot ražību. Mūsu pieredze rāda,  ka izmantojot mūsu risinājumus, uzlabosies cūku veselības stāvoklis, pazemināsies mirstība, kā arī radīsies iespēja ievērojami samazināt antibiotiku lietošanu.

Kāpēc izvēlēties ECO Forte dezinfekcijas risinājumus?

 • Mirstības samazināšana

  Mūsu pieredzē ir klienti, kas novērojuši mirstības samazinājumu pat par 40% un vairāk procentiem.

 • Medicīnas izmaksu samazināšanās

  Veselīgāka vide nozīmē, ka dzīvnieki ir veselīgāki. Vidēji mūsu klienti samazina izmaksas par medikamentiem par 50%. Ir arī gadījumu, kad medicīnas izmaksas samazinās par 90%.

 • Svara pieaugums

  Klienti ir novērojuši svara pieaugumu visos audzēšanas ciklos par 10%.

 • Higiēna

  Pilnas higiēnas procedūras bez “smagām” ķīmiskām vielām.

Putnkopība


Eco Forte tehnoloģija piedāvā visaptverošu un videi draudzīgu, ka arī ekonomiski izdevīgu risinājumu jūsu problēmām, kas ir sākot ar ūdens attīrīšanu līdz pat šķūņu un lauku dezinfekcijas risinājumu.

Mēs piedāvājam ilgtermiņa lietošanas tehnoloģijas, lai uzturētu saimniecību tīru no slimībām, palielinot produktivitāti un ietaupītu jums izmaksas.

Līdzekļi ir unikāli tie uzlabo mājputnu veselību un pasargā tos no patogēniem un tādām nopietnām slimībām kā putnu gripa, kas saslimšanas gadijumā ir letāls visiem mājputniem un izplatīts gan Latvijas robežās, gan ārpus.

Mūsu līdzekļi ievērojami paaugstina gaisa kvalitāti, tas ir labākais risinājums mājputniem, inkubātoriem un olu glabātuvēm, novēršot vajadzību izmantot bīstamas ķimikalijas kā hlors, formaldehīds, utt.

Priekšrocības lietojot ECO Forte līdzekļus


Medicīna

Samazinās medicīnas izmaksas

Tīra bio vide

Baktēriju skaits inkubātorā samazinās par 70%

Miršanas rādītājs

Mirstība sarūk par 57 %

Augšanas rādītājs

Novērots broileru svara pieaaugums par 5%, olu produkcijas pieaaugums par 7%

Finanses

Samazinās izmaksas un pieaug ienākumi, jo tiek audzēti veselīgi un produktīvi
putni

Veselīgas vistas

Pieaaug cāļu enerģijas līmenis, samazinās stresa līmenis, sarūk slimības (plaušu, gremošanas, ādas, utt.)

Pienkopība


Slimības un infekcijas vienmēr ir sagādājušas lielas problēmas piensaimniecības nozarē. Savukārt, mikrobioloģiskais piesārņojums ir novēršams un kontrolējams, izmantojot mūsdienu veselīgus produktus.

Mēs uzskatam, ka piena lopu aizsardzības līdzekļi var tikt izmantoti sistemātiski, nodrošinot visus piena ražošanas aspektus – piena ražošanu, augsni, ūdeni – novēršot bīstamus un neveselīgus patogēnus.
ECO Forte dezinfekcijas risinājumu un līdzekļu kopums nav toksisks. Ir veiktas neskaitāmas pārbaudes laboratorijās gan Eiropā, gan citur pasaulē, produkts ir atzīts par pilnīgi drošu, LD rādītāji pārsniedz maksimālās drošības līmeņus. Dezinfekcijas līdzekļi ir ekoloģiski droši, tie neatstāj pēc sevis kaitīgus atlikumus, kā tas ir izmantojot tradicionālos dezinfekcijas līdzekļus. Pētniecība un praktiskā pieredze ir pierādījusi, ka ECO Forte līdzekļi ir efektīgāki par tradicionālajiem līdzekļiem.

Priekšrocības izvēloties Eco Forte produktus


 • Samazinās slimības, nagu un ādas infekcijas, spurekļa acidoze, utt.
 • Palielinās dzīvnieku barības vielu absorbācija un hidratācija.

 • Lielāks svara pieaaugums.

 • Pozitīvi ietekmē piena ražību.

 • Ievērojami uzlabo skābbarības un citas barības kvalitāti likvidējot kaitīgos patogēnus, piemeram, salmonelozi, klostrīdijas, E-coli, dažādas sēnītes un toksīnus.

 • Pilnībā iznīcina baktērijas un slimību izraisītājus.

Tīrīšana un dezinfekcija

Izmantojot ECO Forte dezinfekcijas līdzekļus, lauksaimniecībā tīrīšana un dezinfekcija var tikt veikta ar lielāko daļu esošo iekārtu. Tradicionālie augstspiediena un zemspiediena smidzinātāji, slotas un spaiņa metode, ūdens dozācijas sistēmas – gandrīz viss esošais ekipējums ir piemērots mūsu dezinfekcijas līdzekļa nogādāšanai līdz patogēnam. Ir pierādīts, ka ECO Forte dezinfekcijas līdzekļi nesatur “smagās” ķimikālijas, vienlaicīgi tiek nodrošināta efektivitāte, kas pārsniedz, piemēram, nātrija hipohlorīta, hlora dioksīda un ķīmisko preparātu iedarbību.

Kā arī būtisks faktors drošībai ir:

 1. Nav kairinošs
 2. Nav balinošs
 3. Pilnīgi drošs personālam un videi
 4. Ekonomiski izdevīgs ieguldījums, kas sniedz saimniecībām lielāku peļņu

Uzzināt tieši par jūs interesējošu risinājumu

Droši sazinieties ar mums, lai saņemtu informāciju par to, kā mēs varam Jums palīdzēt!