Par ECO Forte

Mēs tiecamies uz izcilību

Ienākt tirgū, kurā valda pārliecība, ka efektīva dezinfekcija var tikt veikta tikai izmantojot ķīmiskus līdzekļus, kuru viena no īpašībām ir nogalināt gan baktērijas, gan cilvēkus, ir sarežģīts process. ECO Forte piedāvātie risinājumi ir droši cilvēkam, dzīvniekiem un dabai, bet tajā pašā laikā sasniedz 99,9999% efektivitātes rādītājus.


Kāpēc tika radīta ECO Forte?

ECO Forte tika radīta ar domu par drošu dezinfekcijas risinājumu. Mēs bijām vairākkārt saskārušies ar problēmu, ka netiek nodrošināts tāds tīrības līmenis, kādu mēs vēlētos. Tāpat, sarunās ar ieinteresētajiem klientiem, mēs konstatējām, ka esošie dezinfekcijas līdzekļi ir vai nu bīstami un sarežģīti izmantošanā, vai arī to iedarbība nav pietiekoša.

Sākotnējā izpēte

2015. gadā tika uzsākta tirgus izpēte, lai atrastu labāko iespējamo risinājumu, kas ļautu nodrošināt drošu dezinfekciju. 2016. gadā tika noslēgts sadarbības līgumi ar uzņēmumiem, kuru darbības koncepcija atbilda ECO Forte vērtībām. Tādējādi ECO Forte var piedāvāt kompleksus risinājumus kas atbilst augstākajiem izvirzītajiem augstajiem drošības un efektivitātes kritērijiem.


Nepārtraukta izpēte

ECO Forte vienas no darbības virzieniem, jau kopš dibināšanas brīža ir izpēte. Mēs nekad nepārtraucam sekot līdzi tirgus piedāvājumam, lai varētu saviem klientiem vienmēr piedāvāt pašus efektīvākos risinājumus. Tāpat, ik dienu tiek veikta mūsu jau esošo produktu turpmāka izpēte.